Przebudowa łącznika w Szkole Podstawowej nr 4 dobiega końca

15-12-2015 | Aktualności, Aktualności Inwestycyjne

Dobiegają końca prace przy przebudowie łącznika w Szkole Podstawowej nr 4. Po wielu latach postanowiono powiększyć przestrzeń rekreacyjną dla najmłodszych dzieci, bo jak mówi burmistrz miasta Krzysztof Krzemiński, dzieci te po pierwsze daleko mają do dużej sali gimnastycznej, a po drugie, ze względu na duże obciążenie nie mogą z niej zbyt często korzystać. Niedługo się to zmieni. Łącznik powiększył przestrzeń o ponad 250 m2. Roboty zostały już zakończone, a obecnie trwają prace odbiorowe. Przy okazji powiększono również przestrzeń dla świetlicy szkolnej. Uroczyste otwarcie przebudowanego łącznika nastąpi po przerwie świąteczno – noworocznej.

Łącznik w ZS nr 1 (1) Łącznik w ZS nr 1 (2) Łącznik w ZS nr 1 (3) Łącznik w ZS nr 1 (4) Łącznik w ZS nr 1 (5) Łącznik w ZS nr 1 (6) Łącznik w ZS nr 1 (7) Łącznik w ZS nr 1 (8)