Nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta za wyniki i osiągnięcia sportowe

W dniu 6 maja 2015 r. Burmistrz Miasta Redy zaakceptował propozycje Komisji Opiniującej i przyznał nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w 2014 r.

Nagrody finansowe otrzymali:

  1. Arkadiusz Janor – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”,
  2. Zbigniew Elwart – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”,
  3. Mirosław Łuniewski – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”,
  4. Jarosław Goździewicz – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno-Sportowe Reda – Ciechocino
  5. Karolina Konkel – lekkoatletyka, KS AZS AWF Gdańsk
  6. Martyna Niećko – lekkoatletyka, Klubu Sportowy „Wejher”
  7. Łukasz Lesner – jeździectwo, Klub Jeździecki PEGAZ Reda
  8. Aleksandra Lesner – jeździectwo, Klub Jeździecki PEGAZ Reda

Nagrody rzeczowe otrzymali:

  1. Marcel Sajka – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  2. Kacper Matusiak – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  3. Dawid Król – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  4. Adrian Rykowski – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  5. Michał Formella – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  6. Jakub Czaja – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  7. Wojciech Bianga – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  8. Adrian Drewnik – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  9. Damian Lisiecki – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  10. Hubert Żywiec – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  11. Dawid Wałdowski – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  12. Daniel Grunwald – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  13. Agata Borawska – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  14. Bartłomiej Trocki – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”
  15. Konrad Kobiella – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka Reda”

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Zuzanna Gruchała – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  2. Zuzanna Neumann – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  3. Julia Sudnik – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  4. Julia Witulska – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  5. Laura Elwart – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  6. Paulina Kuchnowska – piłka siatkowa, Towarzystwo Kulturalno – Sportowe Reda – Ciechocino
  7. Beata Gruba – jeździectwo, Klub Jeździecki PEGAZ Reda
  8. Kamila Haustein – jeździectwo, Klub Jeździecki PEGAZ Reda
  9. Kaja Kołodziejska – jeździectwo, Klub Jeździecki PEGAZ Reda
  10. Sławomir Królik – piłka nożna, Klub Sportowy „Błyskawica” Reda Rekowo

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania, które odbędzie się w dniu 11 czerwca 2015 r. o godzinie 16.00 w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta w Redzie ul. Pucka 9 (stary budynek Urzędu).