Zapraszamy na Spotkanie Informacyjne „Wsparcie osób 50+” w Wejherowie

11-10-2013 | Aktualności

eu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie zaprasza osoby po 50 roku życia na spotkanie dotyczące m.in. możliwości otrzymania wsparcia ze środków unijnych.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób ubiegać się o środki na założenie działalności gospodarczej z funduszy europejskich,

uzyskają informacje na temat dostępnych kursów i szkoleń współfinansowanych ze środków unijnych.

Ponadto otrzymają pełną informację na temat środków dostępnych przez Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza do dnia 18 października 2013 r.

na adres wejherowo@pomorskaizba.com.pl lub zgłoszenie się telefoniczne: 58 677 08 31.

Spotkanie odbędzie się 23 października w godzinach 10:00 – 13:00 w Powiatowym Cechu Rzemiosł MiŚP, przy ul. Hallera 18,  w Wejherowie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

Pliki: doc można zobaczyć i drukować w darmowym programie Word Viewer→
edytować w: Microsoft Word→ lub darmowym Apache OpenOffice→ oraz LibreOffice→