Zapraszamy na kolejne Indywidualne Konsultacje dla Przedsiębiorców

Powiatowe Centrum InformacyjneBurmistrz Miasta Reda i Powiatowe Centrum Informacyjne w Wejherowie zapraszają obecnych oraz przyszłych Przedsiębiorców, na kolejne spotkanie z cyklu bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na temat dotacyjnych i poza-dotacyjnych sposobów finansowania działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 czerwca 2013r. w godz. 8:00 – 14:00 w Urzędzie Miasta Reda. Podobnie jak poprzednio, będzie można uzyskać informacje na temat unijnych programów regionalnych i krajowych, samorządowych pożyczek ze środków unijnych oraz samorządowych poręczeń kredytowych. Wraz z pracownikiem Punktu PCI, będzie dostępny konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich mieszczącego się w Wejherowie przy ulicy Hallera 18 (Cech Rzemiosł).

Konsultacje odbywają się W KAŻDY OSTATNI WTOREK MIESIĄCA.

III PRZETARG III PRZETARG
WYKAZ WYKAZ
FERIE na SPORTOWO! FERIE na SPORTOWO!
FERIE w MEDIATECE! FERIE w MEDIATECE!
WYKAZ WYKAZ