ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY OGRÓD PRZYDOMOWY W MIEŚCIE REDA 2013

W dniu 22 października br. w Urzędzie Miasta Redy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszy Ogród Przydomowy w Mieście Reda 2013 r.” Nadrzędnym celem tego konkursu jest podniesienie walorów krajobrazowych i estetycznych naszego miasta. Powołana przez burmistrza miasta komisja konkursowa, zgodnie z regulaminem oceniała: całościową kompozycję ogrodu, małą architekturę (pergole, oczka wodne, altanki), pojedyncze okazy roślin, krzewów i drzew, oryginalność, jak i trud pracy właścicieli włożony w prowadzenie ogrodu. Wybór był trudny, a komisja podjęła następującą decyzję: I miejsce – Pani Krystyna Richert – nagroda 700 zł. II miejsce – Pani Urszula Krey – nagroda 600 zł. III miejsce – Pani Dorota Mejza – nagroda 500 zł. Trzem uczestnikom przyznano wyróżnienia i nagrody w wysokości 200 zł. Już dzisiaj zachęcamy mieszkańców Redy do udziału w przyszłorocznym konkursie, którego ogłoszenie planowane jest na drugą połowę czerwca 2014 r.

Foto: Iwona Miklewska-Szczygieł