Zaznacz stronę

29 maja – DZIEŃ DZIECKA W FABRYCE KULTURY – ZAPRASZAMY!

24-05-2022 | Aktualności

W ostatnią niedzielę maja zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Fabryce Kultury! Tego dnia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych mieszkańców miasta!

29 MAJA 2022 | 12:00 – 17:00 | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A, REDA | WSTĘP WOLNY
___________________
UWAGA:
przez złe warunki atmosferyczne jesteśmy niestety zmuszeni przenieść organizację DNIA DZIECKA 29 MAJA do budynku Fabryki Kultury w Redzie. Rezygnujemy również z dmuchańców – reszta atrakcji pozostaje bez zmian.

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Fabryki Kultury w Redzie!

A w programie:
>>> teatrzyk dla dzieci – „Wiosna w Ogrodzie”
>>> malowanie buziek
>>> pierwsza pomoc (zostań małym ratownikiem)
>>> żywe maskotki
>>> animacje i zabawy

Razem z Teatrem Magmowcy przeniesiemy się w wiosenny i bajkowy świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!


Przedstawienie „Wiosna w ogrodzie” – 13:00 – Fabryka Kultury w Redzie
Opowiemy historię ogrodniczki, która ma kłopoty z pewnym Ptakiem. Prosi o pomoc Stracha na wróble, który jak się okazuję – boi się Ptaków! Na scenę dodatkowo wchodzą dzieci przebrane za krety, które chcą przekopać cały ogród szukając krecich okularów! Cały ogród jest w niebezpieczeństwie!


Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu, Aed Ratuje Życie i Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto zapraszają wszystkich na spotkanie z ratownictwem. Pokażemy Wam jak ratować życie przy użyciu automatycznego defibrylatora zewnętrznego, jak skutecznie przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową i jak zadziałać gdy dziecko zadławi się klockiem lego. Każda zainteresowana osoba będzie mogła pouciskać klatkę piersiową naszej „małej Ani”, zobaczyć jak wygląda i jak działa AED, a także zapytać o wszystko co Was interesuje w związku z pierwszą pomocą.

Skip to content