Weekendowe rozgrywki ligowe tenisa stołowego

20-02-2023 | Galeria, Relacje

Był to pracowity weekend dla ligowców z Akademii Tenisa Stołowego Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Pierwszoligowy zespół Kamix ATS Małe Trójmiasto grał w sobotę na wyjeździe z Poltarex Pogoń Lębork, zajmującym drugie miejsce w tabeli i pretendującym do awansu do wyższej ligi, przegrał 9:1. Honorowy punkt dla Kamixu wywalczył debel Paweł Lemański, Mateusz Giełażyn, grali jeszcze Alan Woś i Przemysław Perzyński. Także sobotnia wyprawa drugoligowego zespołu ATS II Reda do Torunia zakończyła się porażką 9:1 z Maximus Broker Toruń,  jedyny punkt zdobył  Maciej Kucharski, grali jeszcze Grzegorz Hyjek, Wojciech Cierlica oraz Krzysztof Bohn. W niedzielę, 19 lutego w sali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego kolejny trudny mecz Kamix ATS MTK I ligi tenisa stołowego grał z drużyną liderującą w tabeli ZKS Zielona Góra II. To było bardzo ciekawe spotkanie, gospodarze dzielnie walczyli były pięciosetowe pojedynki, w ostatecznym rozrachunku ulegli przyjezdnym 4:6.

Kamix ATS MTK grał w składzie: Przemysław Perzyński 2,5 pkt., Paweł Lemański  0,5 pkt., Mateusz Giełażyn 0,5 pkt.; Alan Woś 0,5 pkt.

ZKS Zielona Góra II: Łukasz Wachowiak, Patryk Bielecki, Igor Misztal, Mateusz Żelengowski,