Zaznacz stronę

Premiera spektaklu Grupy Teatralnej „Dom Burzliwej Starości”

20-06-2023 | Galeria, Kultura I Rozrywka, Seniorzy

18 czerwca sala teatralna Fabryki Kultury w Redzie zapełniła się publicznością przybyłą na premierę spektaklu, międzypokoleniowej Grupy Teatralnej. Kolejny spektakl grupy to „Dom Burzliwej Starości”. Jak na tytuł przystało było burzliwie : piosenka, taniec, ruch, monologi i dialogi. Było mnóstwo zabawnych momentów, na które publiczność reagowała gromkim śmiechem. Grupa podziękowała osobom, które przyczyniły się do powstania spektaklu. Były również podziękowania dla wykonawców oraz wspólne zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

Spektakl był podsumowaniem wielogodzinnych prób. Głównym celem grupy jest bowiem oprócz twórczości artystycznej, integrowanie środowiska oraz inspirowanie innych seniorów do aktywnego i zaangażowanego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. W grupie panuje wspaniała atmosfera, aktorzy ze sobą współpracują, a nawet nawiązują przyjaźnie przeżywając niesamowite przygody wspólnie z mieszkańcami i seniorami z Redy.

Twórcy spektaklu – scenariusz: Piotr Biedroń i „grupa teatralna Reda”, reżyseria: Piotr Biedroń, aktor Teatru Wybrzeże, choreografia: Michał Kassin tancerz Teatru Muzycznego, kostiumy, scenografia: „grupa teatralna Reda”, Fabryka Kultury, Michał, Kassin.

Gratulujemy uzdolnionym aktorom i życzymy dalszych sukcesów na teatralnej drodze!

Skip to content