II liga tenisa stołowego

21-12-2023 | Galeria, Kultura I Rozrywka

16 grudnia w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Redzie rozegrali ostatni mecz II ligi tenisa stołowego jako gospodarze zawodnicy ATS Małe Trójmiasto Kaszubskie. Przeciwnikami byli sąsiedzi z tabeli ligowej MRKS Gdańsk. W trakcie prezentacji drużyn podziękowano za starty w ATS MTK Pawłowi Lemańskiemu, który obecnie reprezentuje barwy gdańszczan. Mecz był pełen emocji, wyrównanych gier, po pierwszych grach singlowych gospodarze prowadzili 2:0, po kolejnych było 2:2. Deble to podział punktów, po kolejnych grach singlowych było 5:3 dla miejscowych, dwa ostatnie pojedynki punktowali goście i mecz zakończył się remisem 5:5. W tabeli II ligi Mężczyzn Tenisa Stołowego Sezonie 2023/2024 – I runda, po 9 kolejkach ATS MTK na 13 drużyn zajmuje 6 miejsce.

Tekst Michał Kaczmarek