Zlikwidowałeś stary piec? Mamy dla Ciebie upominek!

13-01-2022 | Wyróżnione

Szanowni Mieszkańcy Redy!

W trosce o jakość powietrza w naszym Mieście, gorąco zachęcamy właścicieli nieruchomości do jak najszybszej wymiany przestarzałych kotłów na paliwo stałe. Pamiętajmy, że czasu jest coraz mniej – terminy zostały wskazane w tzw. „uchwale antysmogowej dla miast” (kotły pozaklasowe i kl. 1-2: do 1 września 2024 r.; kotły kl. 3 i 4: do 1 września 2026 r.).

Jednocześnie pragniemy podziękować Mieszkańcom, którzy sami, bez wsparcia urzędników, zlikwidowali przestarzały piec, przyczyniając się do zmniejszenia liczby „kopciuchów” w Redzie. Takie osoby chcielibyśmy obdarować drobnym upominkiem.

Jeżeli własnym staraniem (bez udziału Urzędu), w latach 2020 – 2021, dokonaliście Państwo wymiany kotła na paliwo stałe  – prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Miasta w Redzie – pok. nr 10, tel. 58 738-60-90. Do kontaktu zachęcamy również te osoby, które realizują takie zadanie obecnie i nie korzystają z naszej pomocy. Osoby te po udokumentowaniu wymiany otrzymają  prezent w postaci ekologicznych gadżetów .

DBAM O POWIETRZE. DBAM O MOJĄ REDĘ!

Gadżety