30-05-2022 | Galeria, Relacje

XXVI Amatorskie Mistrzostwa Regionu Polski Północnej w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family CUP 2022 gościły na kortach w Redzie. Turniej został rozegrany w dniach 28-29 maja. W turnieju wzięły udział 34 osoby, które rywalizowały ze sobą w różnych kategoriach: debel męski, debel żeński, mikst oraz rodzic z dzieckiem do 10 lat. Poziom rozgrywek był wysoki i wyrównany. Do gry przygotowane były zarówno korty z mączki jak i dwa kryte korty ze sztuczną nawierzchnią. Organizatorami zawodów byli MOSiR Reda oraz ABC Tenis. Sponsorami zawodów byli Miasto Reda, MOSiR Reda, ABC Tenis oraz Starostwo Powiatowe. Dla najlepszych zawodników przygotowano pamiątkowe puchary. Wszystko zostało zwieńczone wspólnym grillem przygotowanym przez restaurację Dobra Strefa.

WYNIKI:

• Mikst

1 miejsce   Dorota Śledź, Wojciech Kandel (Gdynia)

2 miejsce   Maja i Michał  Fąferek (Gdynia)

3 miejsce   Agata Jankowska, Andrzej Grzelak (Gdynia)

•  Debel Męski

1 miejsce     Tomasz i Piotr Zwirrscy (Wejherowo)

2 miejsce     Marek Kloka /Adam Kloka     ( Połchowo )

3 miejsce     Sławomir i Wiktor Bielscy  ( Rumia )

• Debel Żeński

1 miejsce  Agata Jankowska, Dorota Śledź (Gdynia)

2 miejsce   Anna i Amelia Ossowska (Gdynia)