Ostatni tegoroczny mecz redzkich tenisistów stołowych

19-12-2022 | Aktualności, Galeria

W minioną sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie tenisiści stołowi Akademii Tenisa Stołowego II Reda rozegrali ostatni tegoroczny mecz ligowy. Przeciwnikiem redzian był główny pretendent do awansu do I ligi UKS „Top” Solec Kujawski, uwidoczniło się to w wyniku, przegrana 1:9. Mecz od początku układał się pod dyktando gości, choć po pierwszej serii gier było 1:1, punkt dla ATS zdobył najmłodszy zawodnik drużyny Krzysztof Bohn, potem już punktowali tylko goście. Redzianie walczyli dzielnie, podpowiadał im obecny na meczu mistrz celuloidowej piłeczki, jedna z legend polskiego tenisa stołowego Leszek Kucharski. W ATS II Reda zagrali : Wojciech Cierlica, Krzysztof Szwemin, Krzysztof Bohn, Maciej Kucharski. UKS „Top” Solec Kujawski : Rafał Ordza, Patryk Jędrzejewski, Michał Majchrzak, Mateusz Ufnal.