Zaznacz stronę

Piłkarska niedziela ze Sportową Jedyneczką

25-06-2021 | Aktualności

20 czerwca Sportowa Jedyneczka była organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2014 i młodszych. W niedzielnych zawodach udział wzięło 12 drużyn, które rywalizowały na trzech trawiastych boiskach rekowskiej „Błyskawicy”. Bardzo wysoka temperatura stanowiła dla młodych adeptów sportu nie lada wyzwanie. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone przez kulturalnie dopingujących rodziców. Było sporo bramek, indywidualnych akcji i co najważniejsze, dużo uśmiechu na twarzach dzieci. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji generalnej, a każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci nagrody rzeczowej.

Sportowa Jedyneczka dziękuje radnemu Rady Miejskiej w Redzie panu Leszkowi Heblowi, który objął imprezę patronatem. Słowa podziękowania kierowane są również do rodziców, którzy aktywnie pomogli w organizacji zawodów oraz trenerom Piotrowi Baranowi i Patrykowi Dworniakowi oraz pani Kasi za piękne zdjęcia.

Turniej był współfinansowany przez Urząd Miasta w Redzie.

Zapraszamy na zajęcia Sportowej Jedyneczki: Multisport – dzieci rocznik 2016 i starsi (podział na kilka grup wiekowych), Zajęcia ogólnorozwojowe dla przedszkolaków (roczniki 2018,2017,2016), Zajęcia piłkarskie (roczniki 2016 oraz 2015), Półkolonie letnie oraz zimowe.

e-mail: kontakt@sportowajedyneczka.pl

Skip to content