DOFINANSOWANIE POBYTU DZIECI W ŻŁOBKACH I KLUBACH DZIECIĘCYCH

04-02-2021 | Aktualności Oświatowe

W dniu 4 stycznia 2021 r. w Urzędzie Miasta w Redzie podpisano umowy na dofinansowanie pobytu dzieci zamieszkałych  w Redzie, w żłobkach i klubach dziecięcych funkcjonujących na terenie Gminy Miasto Reda. Umowy podpisały trzy żłobki, trzy kluby dziecięce oraz dwie osoby zatrudniające czterech dziennych opiekunów. Miesięczna wysokość dotacji na jedno dziecko w 2021 r. wynosi 100 zł. Warunkiem otrzymania dotacji jest zmniejszenie każdorazowo miesięcznej opłaty wnoszonej przez rodzica za pobyt dziecka w ww. placówkach, o kwotę uzyskanej dotacji od Gminy.

Wykaz dotowanych placówek oraz dziennych opiekunów:

1. Żłobek MILO Akademia Małego Człowieka ul. Obwodowa 35G/D3.
  2. Żłobek Dzidziusiowo  ul. Olchowa 34.
  3. Niepubliczny Żłobek Klub Bobasa ul. Obwodowa 119.
  4. Żłobek 4Me Montessori ul. Parkowa 7.
  5. Klub dziecięcy Biedroneczki ul. Gdańska 45.
  6. Klub dziecięcy NEMO 1 ul. Morska 7a/2.
  7. Klub dziecięcy NEMO 2 ul. Morska 7a/3.
  8. Klub Dziecięcy ul. Św. Wojciecha 10
  9. Dzienni opiekunowie zatrudnieni przez Panią Iwonę Palikot al. Jana Pawła II 9c.