Wybrano prezydium MRM VI kadencji

20-11-2020 | Aktualności, Młodzieżowa Rada Miasta

Młodzieżowa Rada Miejska VI kadencji w Redzie od czasu jej wyboru w październiku 2020 roku odbyła już 3 sesje on-line za pomocą platformy Discord. Na pierwszym spotkaniu postanowiono o przeprowadzeniu wyboru prezydium MRM w formie głosowania elektronicznego z wykorzystaniem narzędzi google. Po przeprowadzeniu wyborów MRM na trzecim posiedzeniu zatwierdziła wyniki procedury. Przewodniczącym MRM VI kadencji został uczeń SP 3 Reda Aleksander Magiera, a wiceprzewodniczącymi Telimena Browarczyk-Bogdziewicz z SP 4 Reda oraz Mikołaj Krüger z XIV LO w Gdyni.

Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej w Redzie z jednym z opiekunów. Od lewej: Mikołaj Krüger, Przewodniczący MRM Aleksander Magiera, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz i zastępca burmistrza Łukasz Kamiński
Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej w Redzie. Od lewej: Mikołaj Krüger, Aleksander Magiera i Telimena Browarczyk-Bogdziewicz