Zaznacz stronę

Sierpniowy weekend w Redzie

03-08-2020 | Aktualności

Pierwszy weekend sierpnia przy słonecznej pogodzie rozpoczął się na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, XXIV Amatorskimi Mistrzostwami Regionu Północnej  Polski w tenisie  ziemnym ”FAMILY CUP”. Rozegrano pojedynki w kategoriach: mikst (gra mieszana); deble (gra podwójna) kobiet i mężczyzn,  z dzieckiem do 10 lat.

Niedzielny poranek to tradycyjnie w Rodzinnym Parku Miejskim zajęcia Tai Chi,  wczesnym popołudniem na stadionie MOSiR inauguracja Ligi Okręgowej 2020/2021 w piłce nożnej, MKS Orlęta Reda – GKS Kolbudy 3:2 (1:0), drugi redzki zespół zagrał na wyjeździe w Łęczycach, Zenit Łęczyce – Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3:5.

Tradycyjnie, jak w każde niedzielne letnie popołudnie, w amfiteatrze Rodzinnego Parku Miejskiego „Kameralna Reda”, tym razem zagrał Duet Wirtuozowski w składzie: Radosław Kruszyna – fortepian, akordeon; Magdalena Chmielecka,  vocal – sopran oraz Amelia Wasak – tłumaczenia tekstów arii.Koncert zgromadzonej licznie publiczności  bardzo się podobał, co uwidoczniło się domaganiem się bisu.Kolejnym koncertem w następną niedzielę będzie Duet instrumentalno-wokalny / instrument klawiszowy i wocal – musical /.

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek

Skip to content