I liga tenisa stołowego w SP 2 – pasjonujący mecz za nami

02-10-2019 | Aktualności, Galeria

Po dwóch zwycięstwach, jako gospodarze i na wyjeździe, zawodnicy I ligowego zespołu KAMIX ATS Małe Trójmiasto Kaszubskie rozegrali swój pierwszy mecz sezonu 2019/20. Był to bardzo emocjonujący pojedynek, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zawodnicy walczyli ambitnie do ostatniej piłki. Początek meczu, z wynikiem 1:4 dla gości MORLINY I Ostróda. Determinacja zawodników gospodarzy i gorący doping kibiców doprowadził do zmiany wyniku na 5:4. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 5:5. Drużyna KAMIX ATS Małe Trójmiasto Kaszubskie zagrała w składzie: Paweł Lemański (1 pkt.); Alan Woś (2,5 pkt); Przemysław Perzyński (1,5 pkt.); Łukasz Kaproń. Po trzech kolejkach KAMIX ATS zajmuje trzecie miejsce w tabeli I Ligi (grupy północnej – dziesięć drużyn) .

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek