Zaznacz stronę

Wakacje na Sportowo z MOSiR Reda w dniach 30.07 – 10.08.2018 r.

14-08-2018 | Aktualności, Galeria

Zanim przedstawimy jak minęły ostatnie dwa tygodnie chcielibyśmy zaprosić na kolejne zajęcia jakie będą się odbywały w nadchodzącym tygodniu.

11.08 – Wakacyjna liga piłki nożnej kat. 2002-2004

13 – 17.08 –  Turnus z tenisem ziemnym oraz badmintonem

15.08 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnego kat. Dzieci do lat 14 (bezpłatnie) oraz  OPEN (wpisowe 20 zł)

19.08 – Puchar lata w piłce nożnej kat. OPEN

Wtorki – Wycieczki po Redzie

Środy – Zajęcia Fitness

Czwartki – Zajęcia JUDO

Dnia 3.08.2018 r. zakończyliśmy II wakacyjny turnus z piłką nożną oraz lekkoatletyką. Podczas pięciu dni dzieci przychodzące na zajęcia miały możliwość korzystania z nowej bieżni lekkoatletycznej, jak i uczestniczyć  w meczach i turniejach, gdzie rywalizowały nie tylko ze sobą, ale również z  wysoką temperaturą towarzyszącą nam każdego dnia. Uczestnikom należą się słowa uznania za bieganie, skakanie, gry w piłkę właśnie podczas takich upałów. Każde zajęcia odbywały się w sportowej i miłej atmosferze na czym wszystkim zależało.

Podczas tych dwóch tygodni nasi mieszkańcy mieli również możliwość skorzystania z wtorkowych zajęć na terenie Redy. Były to wycieczki pokazujące piękno naszego miasta. W środy dla dzieci przygotowaliśmy zabawy tenisowe na sztucznym korcie, które prowadzi Pan Michał Kaczmarek oraz zajęcia fitness dla dorosłych, które odbywają się na sali widowiskowej naszego MOSiR-u. Czwartki natomiast to dni, kiedy dzieci mają możliwość zapoznania się z Japońską sztuką walki, a mianowicie JUDO.

tekst i fot. Bartłomiej Białobrodzki

 

 

Skip to content