Zaznacz stronę

PROJEKT DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU WEJHEROWSKIEGO

08-01-2018 | Aktualności

w imieniu Państwowych Szkół Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku zapraszamy mieszkańców powiatu wejherowskiego do udziału w projekcie „Z nami zbudujesz swoją przyszłość – aktywizacja zawodowa 30+” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 lat i są bezrobotne lub bierne zawodowo. Szczególnie do udziału w projekcie zachęca się osoby, których sytuacja na rynku pracy jest najtrudniejsza, tj. powyżej 50 roku życia, długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach i niepełnosprawne.

W ramach projektu oferowane są certyfikowane kursy i szkolenia, m.in. spawalnicze, budowlane, operator koparko-ładowarki, operator wózków widłowych, prawo jazdy kat. C+E, z zakresu księgowości, projektowania graficznego i nabywania kompetencji cyfrowych (ECDL). Organizowane są również płatne stażowe zawodowe, po których istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://www.psbgdansk.pl/projekt-edycja1/ lub pod numerem telefonu: 721 452 999, adres: Biuro Projektu, ul. Bora Komorowskiego 3a/2, 80-385 Gdańsk.

.

 

Skip to content