Zaznacz stronę

Redzkie spotkania seniorów

02-03-2016 | Aktualności, Seniorzy

W każdy poniedziałek o godzinie 17.30 zapraszamy wszystkich chętnych na Redzkie Spotkania Seniorów. Co tydzień poruszamy inny temat i rozwijamy nowe umiejętności.

Raz w miesiącu organizowane są spotkania z komputerem – można przyjść ze swoim komputerem i zapytać o jego obsługę. Można także przyjść i sprawdzić jaki komputer odpowiada naszym potrzebom, jak działa internet, jak przenieść zdjęcia z aparatu fotograficznego na komputer. Odpowiadamy na wiele innych pytań. Zapraszamy w jeden wybrany poniedziałek miesiąca.
Najbliższe spotkanie z komputerem odbędzie się 7 marca. Kolejne – 4 kwietnia.

Marcowe spotkania upłyną w świątecznej atmosferze:
14 marca zapraszamy na warsztaty – wspólnie wykonamy wielkanocne zajączki, które posłużą nam jako ozdoby na świątecznym stole lub oryginalny upominek. Na warsztaty obowiązują zapisy. Max. liczba uczestników – 10.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adresem info@fundacjapik.org.pl, telefonicznie lub osobiście –  Fabryka Kultury 58 736 28 28 lub 885 787 001.
21 marca – tuż przed Świętami Wielkiej Nocy każda gospodyni myśli o wypiekach i potrawach, które przygotuje. Dlatego bardzo cenne może się okazać spotkania poświęcone wymianie przepisów kulinarnych. Każda Pani i Pan będzie mógł przyjść ze swoimi ulubionymi przepisami, a nawet potrawami do degustacji.

11 kwietnia zapraszamy na wiosenne warsztaty – wspólnie z kreatywną i przedsiębiorczą florystką stworzymy oryginalne kompozycje kwiatowe. Na warsztaty florystyczne obowiązują zapisy. Max. liczba uczestników – 10.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adresem info@fundacjapik.org.pl, telefonicznie do Fabryki Kultury 58 736 28 28 lub 885 787 001.

Poniedziałkowe Redzkie Spotkania Seniorów odbywają się przy ul. Puckiej 9A, w budynku Starego Młyna, obok Urzędu Miasta przy ul. Puckiej.

plakat-seniorzy-spotkania1.2.2016-920netver

Skip to content