Zaznacz stronę

XXII FINAŁ WOŚP W ZS NR 2

13-01-2014 | Aktualności

W XXII Finale WOŚP Sztab Zespołu Szkół nr 2 w Redzie Ciechocino zebrał 18.300 zł. Był to już dwunasty Finał w naszej szkole. Do południa na ulicach miasta kwestowali wolontariusze – uczniowie Gimnazjum nr 2, a po południu odbył się koncert połączony z licytacjami, kiermaszem i licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Na scenie w hali sportowej ZS2 zaprezentowali się uczniowie SP 3 oraz uczniowie Gimnazjum 2 w występach teatralnych i muzycznych.

Dzięki bardzo licznie przybyłym gościom, cały koncert miał prawdziwie świąteczny, ciepły, rodzinny charakter. Wielu emocji dostarczyły licytacje gadżetów WOŚP i innych przedmiotów ofiarowanych na rzecz Orkiestry. Najwyższe ceny uzyskały: „Akt” – obraz autorstwa p. Brygidy Śniateckiej – 230,- zł., tort – serce podarowane przez cukiernię „Sabinka” – 200,- zł. oraz jeden z voucherów na wizytę w SPA w hotelu „Wieniawa” w Rekowie Górnym – 160,- zł.

Tradycyjnie już, zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać mini-koncertu w wykonaniu zespołu „Redzanie”, a muzyczny finał na mocno rockową nutę przygotował zespół gitarowy uczniów gimnazjum.

        Sztab Zespołu Szkół nr 2 serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wnieśli swój udział do realizacji tej pięknej imprezy oraz gościom, którzy odwiedzili nas w to styczniowe popołudnie.

Reda17

 

Skip to content