Zaznacz stronę

INFORMACJE DOT. PROGRAMU RODZINA NA PLUS

20-08-2014 | Aktualności, Partnerzy Programu „Rodzina Na Plus”

Od początku 2014 roku w Redzie działa program wspierania rodzin wielodzietnych „Rodzina Na Plus”. Założeniem programu jest umożliwienie rodzinom wielodzietnym korzystania z oferty miejskich obiektów sportowych i kulturalnych na preferencyjnych warunkach oraz ze zniżki na bilety miesięczne na dojazd do szkoły i pracy. Do programu przystąpili także lokalni przedsiębiorcy, którzy udzielają dodatkowych zniżek i rabatów we własnym zakresie,

lista zniżek

Projekt skierowany jest do rodzin wielodzietnych, zamieszkujących na terenie Gminy Miasto Reda, które wychowują co najmniej 4 dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25, jeżeli dzieci uczą się lub studiują.

Aby przystąpić do Programu należy złożyć wniosek o wydanie Karty „Rodzina Na Plus” wraz z wymaganymi załącznikami,

wzór wniosku – Wniosek-o-wydanie-Karty-Rodzina-na-Plus

załączniki – https://miasto.reda.pl/2014/program-rodzina-na-plus/

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Oświaty i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Redy, ul. Gdańska 33, pok. nr 7, tel: 58 738 60 66.

Zachęcamy także kolejnych przedsiębiorców do współpracy w ramach Programu „Rodzina Na Plus, którzy w ramach prowadzonej dzielności gospodarczej, we własnym zakresie będą udzielali specjalnych zniżek dla rodzin wielodzietnych, posiadających Kartę „Rodzina Na Plus” na wytworzone produkty i usługi.

W ramach działań promocyjnych na rzecz Partnerów programu, Urząd Miasta Redy zamieści na swojej stronie internetowej dane teleadresowe podmiotu współpracującego oraz informację o udzielanych rabatach. Dzięki temu Partner uzyska dodatkową formę reklamy swojej działalności oraz nowe grono klientów.

Formularz zgłoszeniowy – Formularz

 

Skip to content