Zmiany w dokonywaniu opłat na rzecz Miasta Redy – np. opłaty za odpady komunalne

08-01-2024 | Wyróżnione

W związku z tym, że Oddział Banku Millennium S.A. w Redzie przy ulicy Alei Jana Pawła II 4, od 1 stycznia 2024 roku stał się oddziałem bezgotówkowym – prosimy osoby dokonujące wpłat na rzecz Gminy Miasto Reda o przekazanie płatności poprzez transakcje bezgotówkowe np. przelewem.

Bez prowizji można dokonywać wpłat gotówkowych w placówkach Poczty Polskiej z obsługą kasową m.in. Urząd Pocztowy Reda  – ulica Gdańska 11 oraz Agencja Pocztowa Reda – ulica  Obwodowa 31 A / lok 8 B w Redzie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom interesantów i mieszkańców do końca stycznia 2024 roku w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Gdańskiej 33, zostanie również zainstalowany opłatomat, który umożliwi dokonywanie wpłat gotówkowych i bezgotówkowych bez prowizji. Opłatomat będzie dostępny w godzinach pracy Urzędu.