Zapowiedź VII sesji Rady Miejskiej w Redzie – 29 sierpnia, godz. 15:00

22-08-2024 | Aktualności

ZAWIADOMIENIE

Zgodnie z § 37 ust. 5 Statutu Gminy Miasto Reda , zwołuję VII sesję Rady Miejskiej w Redzie.

Sesja odbędzie się dnia 29 sierpnia 2024r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali obrad nr 110, Urzędu Miasta w Redzie, przy ul. Gdańskiej 33.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działań w okresie międzysesyjnym: a) Sprawozdanie z działań Burmistrza Miasta Redy; b) Sprawozdanie z działań Przewodniczącego Rady Miejskiej.
  5. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie, w drodze darowizny, przez Gminę Miasto Reda, nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa /DRUK NR 44/.
  1. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie, w drodze darowizny, przez Gminę Miasto Reda, nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa /DRUK NR 45/.
  1. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż, w drodze bezprzetargowej, nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miasta Redy /DRUK NR 46/.
  1. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości oddanej w  użytkowanie wieczyste na rzecz jej użytkowników wieczystych /DRUK NR 47/.
  1. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały z dnia 22 kwietnia 2020 r. Nr XIX/191/2020 dotyczącej nadania nazwy drodze wewnętrznej, zlokalizowanej na terenie miasta Redy /DRUK NR 48/.
  1. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie z dotychczasowym dzierżawcą kolejnej umowy dzierżawy, której przedmiotem jest ta sama, dotychczas wydzierżawiana nieruchomości, na okres do 3 lat /DRUK NR 55/.
  1. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie z dotychczasowymi dzierżawcami kolejnych umów dzierżawy, których przedmiotem są te same, dotychczas wydzierżawiane nieruchomości, na okres do 2 lat /DRUK NR 56/.
  1. Projekt uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze z wyłączeniem  specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat i trybu ich pobierania /DRUK NR 49/.
  1. Projekt uchwały o zmianie Uchwały nr IV/46/2019 Rady Miejskiej w Redzie w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miejskiej w Redzie /DRUK NR 50/.
  1. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie skrzyżowania ul. Gniewowskiej i Gdańskiej w Redzie /DRUK NR 51/.
  2. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie skrzyżowania ul. Rzecznej i Wejherowskiej w Redzie /DRUK NR 52/.
  3. Projekt uchwały o zmianie uchwały nr LXIX/684/2023 Rady Miejskiej w Redzie z dnia 19 grudnia 2023 roku w sprawie Budżetu Miasta Redy na 2024 rok /DRUK NR 53/.
  1. Projekt uchwały o zmianie uchwały nr LXIX/683/2023 Rady Miejskiej w Redzie z dnia19 grudnia 2023 roku w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej MiastaRedy /DRUK NR 54/.
  1. Zapytania oraz wolne wnioski.
  2. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Miejskiej