Zaznacz stronę

XXVI Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych

15-04-2024 | Kultura I Rozrywka

W dniach 11- 13 kwietnia na sześciu boiskach sal sportowych  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Powiatowego Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie odbywały się  XXVI Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej. Mistrzostwa rozgrywane były w trzech kategoriach: open – 18 drużyn; +45 lat i +50 lat po 5 drużyn.
Uroczyste otwarcie z udziałem władz miasta Redy uświetnił wielokrotnie nagradzany na turniejach krajowych i międzynarodowych zespół taneczny „Spin” MOSiR Rumia.
Po grach eliminacyjnych w finale kat. open zagrały drużny Urzędu Miasta Milicz i Urzędu Miasta Reda I, po ciekawej i zaciętej grze lepsi okazali się samorządowcy z Milicza wygrywając 2:0, W kat. + 45 zwycięstwo odniosła drużyna Urzędu Gminy Stare Pole, + 50 Starostwo Powiatowe Człuchów. W mistrzostwach zagrały dwie drużyny z Redy, a zadebiutowała m. in. drużyna Starostwa Powiatu Wejherowskiego.
Ogromne gratulacje należą się  wszystkim siatkarzom-samorządowcom. Nie ukrywamy, że bardzo cieszy nas drugie miejsce naszej redzkiej drużyny – mówi dyrektor MOSiR Reda Jerzy Conradi i dodaje – Wszystkim mówimy do zobaczenia za rok!
Wszystkie wyniki znajdą Państwo pod adresem:   http://www.mosir.reda.pl/aktualnosci/wyniki-xxvi-mistrzostw-polski-pracownikow-samorzadowych-11-14-04-2024/
Michał Kaczmarek

Skip to content