Wernisaż wystawy fotograficznej „You’ll be older too”

15-01-2024 | Galeria, Relacje

13 stycznia w Gdańskiej Galerii Zmysłów odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „You’ll be older too – żyj kolorowo”, Ilony Bonisławskiej i Grzegorza Witt (redzianina). W sesji zdjęciowej brały udział osoby po 60 roku życia w tym 15 seniorów z Redy (12 pań, 3 panów oraz Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński). Sesja zdjęciowa to okazja, aby fotograf i model wymienili się swoimi umiejętnościami, nie musząc przy tym ponosić dodatkowych kosztów. Otwarcia dokonała Prezes Galerii Zmysłów, przekazując głos autorom wystawy, którzy powitali licznie przybyłych gości, przedstawiając cały zespół, który brał udział w sesjach. Wśród gości była liczna grupa z Redy, oprócz modeli byli przedstawiciele władz miasta Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński, Sekretarz Miasta Hanna Janiak, radne Karolina Bochan i Teresa Tkaczyk. Dziękujemy wszystkim seniorom, przybyłym gościom oraz całemu zespołowi za udział w tym wyjątkowym projekcie. Dzisiejszą uroczystość uświetnił wiersz napisany specjalnie na tą okazję przez Panią Katarzynę Lenda – Kraus  z „grupy teatralnej Reda”. Należy mieć nadzieję, że z czasem wystawa trafi do Redy.