Utrudnienia w ruchu na ul. Leśnej i na budowanym rondzie na skrzyżowaniu ul. Gniewowskiej i ul. Leśnej

29-08-2024 | Aktualności, Aktualności Inwestycyjne

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie informuje:

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie informuje o kilkudniowym opóźnieniu w zakończeniu trzeciego etapu robót związanych z rozbudową dróg powiatowych nr 1400G oraz 1476G poprzez budowę rond w miejscowości Reda i wprowadzeniem czwartego etapu organizacji ruchu – związanego z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Gniewowskiej, ul. Marii Konopnickiej i ul. Kamiennej. Ze względu na opóźnienia w usuwaniu kolizji z infrastrukturą techniczną w pierwszym tygodniu września w dalszym ciągu występować będą utrudnienia w ruchu na ul. Leśnej i na budowanym rondzie na skrzyżowaniu ul. Gniewowskiej i ul. Leśnej. W tym okresie na terenie budowy wyznaczona zostanie przez Wykonawcę trasa ruchu pieszych zgodnie z załączonym szkicem.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że podejmujemy wraz z Wykonawcą wszelkie dostępne działania dla ograniczenia występujących uciążliwości.

Trasa Ruchu Pieszych

Trasa ruchu pieszych