Ruszył nabór wniosków do nagrody „Róży Północy”

05-09-2024 | Aktualności

W związku ze zbliżającym się III Świętem Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 21 września 2024 roku, Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłasza nabór wniosków o nagrodę „Róży Północy”. Zgłaszać można zarówno organizacje pozarządowe jak i osoby fizyczne (społeczników), którzy oprócz statuetki „Róży Północy” otrzymają także nagrody finansowe.

Wnioski można składać do 16 września na maila: spoleczny@powiat.wejherowo.pl lub papierowo w Wydziale Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Wejherowie. Regulamin Konkursu oraz druk wniosku są do pobrania na stronie BIP Powiatu Wejherowskiego, w zakładce organizacje pozarządowe – ogłoszenia.

Realizatorem tegorocznej III edycji będzie Ochotnicza Straż Pożarna w Wejherowie.

20240902 103306