Zaznacz stronę

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025

01-03-2024 | REKRUTACJA

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 13 marca  o godz. 8.00 i prowadzona będzie  za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

Zapraszamy wszystkich rodziców/ opiekunów prawnych do odwiedzenia strony internetowej: https://reda.formico.pl gdzie opublikowana zostanie oferta przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych, zasady oraz harmonogram rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące wypełnienia wniosku znajdują się na stronie elektronicznego systemu rekrutacji. Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego dostępnego pod linkiem: Rekrutacja do przedszkola – Krok po kroku

Ważne daty

  • 13 marca godz. 8.00 – rozpoczęcie rejestracji wniosków
  • 27 marca godz. 15.00 – zakończenie rejestracji wniosków
  • 11 kwietnia godz. 12.00 -podanie do publicznej wiadomości wyników kwalifikacji
  • od 11 kwietnia godz. 12.00– potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola/oddziału przedszkolnego

Elektroniczna rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych przeprowadzana jest za pomocą Kompleksowego Systemu Rekrutacji . Wykorzystanie elektronicznego systemu czyni proces rekrutacji efektywnym i przyjaznym dla użytkowników. Jego dostępność online (24/7) zapewnia kandydatom i ich rodzicom szybki, łatwy i stały dostęp do niezbędnych informacji. System udostępnia harmonogram z terminami naboru, informując jednocześnie o limitach miejsc w przedszkolach, do których można składać dokumenty. Rodzice korzystają z licznych ułatwień, takich jak stały dostęp do oferty rekrutacji przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, wygodne wypełnienie wniosku online, elektroniczna rejestracja z możliwością śledzenia statusu wniosku oraz podpisanie go za pomocą profilu zaufanego. Dodatkowo system zapewnia mailowe powiadomienia o wynikach rekrutacji, umożliwia dostęp do wolnych miejsc w rekrutacji uzupełniającej i oferuje wsparcie dla rekrutacji dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Obraz1

 

Skip to content