Partnerskie miasto Lubliniec z wizytą w Redzie

18-10-2024 | Aktualności

Spotkanie dwóch miast partnerskich to zawsze okazja do wymiany dobrych praktyk i podzielenia się doświadczeniem. 18 października Zastępca Burmistrza Miasta Lublińca – Gabriel Podbioł odwiedził Redę i spotkał się z burmistrzem Mateuszem Richertem.
Spotkanie burmistrzów dotyczyło możliwości rozwinięcia współpracy między Lublińcem a Redą. W ślad za rozmową o aktywizacji młodych ludzi i włączania ich w życie miast, Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie otrzymała oficjalne zaproszenie na spotkanie z Młodzieżową Radą Lublińca, które ma odbyć się w kwietniu przyszłego roku. Będzie to kolejna okazja do zacieśnienia współpracy środowisk młodzieżowych i wspólnego działania na rzecz przyszłości naszych miast.

Wizyta Gabriela Podbioła (Lubliniec) 18.10.2024, fot. UMR