II liga tenisa stołowego

29-01-2024 | Galeria, Kultura I Rozrywka

27 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Redzie zawodnicy ATS Małe Trójmiasto Kaszubskie rozegrali ostatnie spotkanie pierwszej rundy II ligi tenisa stołowego z liderem tabeli KS Pogoń Mogilno. Mimo zaciętych pojedynków lepsi okazali się goście wygrywając 6:4, korzystniejszy rezultat był o włos. ATS MTK  zagrali w składzie: Przemek Perzyński1,5 pkt.; Mateusz Giełażyn 2,5pkt.; Wojciech Cierlica; Bernard Blaszczuk. W piątek drużyna ATS Małe Trójmiasto Kaszubskie na wyjeździe uległa kolejnemu kandydatowi do awansu do I ligi KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk 3:7.  Punktowali dla ATS MTK: Przemysław Perzyński 1,5pkt., Mateusz Giełażyn 1,5 pkt., Wojciech Cierlica, Krzysztof Bohn bez punktów.

Tekst i fot. Michał Kaczmarek