Punkt Konsultacyjno – Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”

20-05-2024 | Aktualności, CZYSTE POWIETRZE

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła, tzw. „kopciuchów”, którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania z Programu „Czyste Powietrze”, zapraszamy do Punktu Konsultacyjno – Informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”
Punkt wystawiony będzie przez Urząd Miasta w Redzie podczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca w godzinach 12:00-16:00 w Rodzinnym Parku Miejskim.
W punkcie możliwe będzie uzyskanie szczegółowych informacji nt. dofinansowania z Programu „Czyste Powietrze (ze środków WFOŚIGW w Gdańsku), jak również ze środków gminnych.
Punkt Konsultacyjno – Informacyjny na stałe znajduje się w Urzędzie Miasta w Redzie. W godzinach pracy Urzędu można również uzyskać szczegółowe informacje dotyczące w/w dotacji.

Kv Logo