Zakończenie Młodzieżowej Rady Miejskiej VIII kadencji

18-09-2023 | Galeria, Relacje

14 września w Sali Obrad Urzędu Miasta w Redzie po raz ostatni w VIII kadencji obradowała Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie. W obecności Burmistrza Miasta Redy Krzysztofa Krzemińskiego, zastępcy Burmistrza Łukasza Kamińskiego, sekretarza Hanny Janiak, radnych Rady Miejskiej i zaproszonych gości Przewodniczący MRM Miłosz Modzelewski wręczył coroczną nagrodę Młodzika. Następnie, opiekun Rady Radosław Farion podsumował roczną działalność Rady i wspólnie z burmistrzami wręczył podziękowania młodzieżowym radnym.

Młodzieżowa Rada tradycyjnie na ostatnim swoim posiedzeniu wręczyła nagrodę Młodzik 2023 panu Andrzejowi Byczkowskiemu. Osobie od kilkudziesięciu lat wspierającego młodych sportowców oraz kluby sportowe działające w Redzie. Minęła kolejna VIII kadencja Rady. Rady bardzo zaangażowanej społecznie, uczestniczącej we wszystkich przedsięwzięciach miejskich. Ściśle współpracującej z Fabryką Kultury, MOSiRem oraz z Redzką Radą Seniorów. Teraz czekają nas wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej IX kadencji. Swoich przedstawicieli wybiorą uczniowie redzkich szkół, a oprócz tego młodzieżowymi radnymi mogą zostać osoby uczące się poza miastem, a szczegóły dostępne są w ogłoszeniu na stronie internetowej miasta.