Reda świętowała Dzień Pracownika Socjalnego

22-11-2023 | Galeria, Relacje

Tegoroczne obchody Dnia Pracownika Socjalnego odbyły się 21 listopada w Urzędzie Miasta w Redzie. Uroczystość otworzył Burmistrz Krzysztof Krzemiński, który podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w działania placówki. Podkreślił ogrom pracy jaką wkładają pracownicy Redzkiego MOPS-u w wypełnianiu obowiązków zawodowych. Do życzeń dołączyli się obecni Przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Okrój, zastępcy Burmistrza Halina Grzeszczuk, Łukasz Kamiński, Sekretarz Hanna Janiak oraz radny Leszek Hebel. Włodarze wskazali również na istotną rolę jaką odgrywa ośrodek pomocy społecznej dla całej społeczności lokalnej. Po oficjalnych podziękowaniach przyszedł czas na drobny poczęstunek i wspólne rozmowy.

Wszystkim pracownikom socjalnym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!