Ostatnia odsłona Pchlego Targu w Redzie

04-09-2023 | Galeria, Relacje

W minioną niedzielę Miejski Park Rodzinny w Redzie po raz ostatni w tym roku zapełnił się stoiskami organizowanego przez Fabrykę Kultury Pchlego Targu. Pchli Targ to prawdziwa gratka poszukujących wyjątkowych przedmiotów, a także tych, którzy chcą pozbyć się niepotrzebnych już rzeczy. Stoiska oferowały do sprzedaży m. in. rośliny doniczkowe, ubrania, książki, płyty analogowe, vhs i cd, gry planszowe, puzzle, zabawki, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie oraz obrazy.  Dla wielbicieli street foodu w tym dniu czekały również foodtrucki, jak zwykle zaopatrzone w bogatą ofertę. Podczas targu uczestnicy mieli możliwość skorzystać z Gminnego Punktu Konsultacyjno – Informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”, by uzyskać szczegółowe informacje nt. dofinansowania z Programu „Czyste Powietrze” (ze środków WFOŚIGW w Gdańsku), jak również ze środków gminnych. Pchli targ na stałe wpisał się w kalendarz imprez cyklicznych. Do zobaczenia za rok !