Zakończenie Młodzieżowej Rady Miejskiej VII kadencji

23-09-2022 | Aktualności, Galeria

22 września 2022 roku w sali obrad Urzędu Miasta w Redzie po raz ostatni spotkała się Młodzieżowa Rada Miejska VII kadencji. Na sesji podsumowującej rok swojej działalności młodzieżowi radni wręczyli nagrodę Młodzika 2022 panu Michałowi Kaczmarkowi, wieloletniemu trenerowi judo pokoleń Redzian oraz stałego kronikarza wszystkich miejskich wydarzeń. Następnie opiekun MRM radny Radosław Farion oraz zastępca Burmistrza Łukasz Kamiński omówili cały okres działalności rady. W obecności radnych Rady Miejskiej Karoliny Bochan, Emilii Sawickiej-Lieder oraz Sekretarz Miasta Redy Hanny Janiak wręczono podziękowania za roczną pracę na rzecz miasta i najmłodszego pokolenia mieszkańców. Na początku października odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej VIII kadencji. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniem w zakładce Młodzieżowa Rada w BIP na stronie internetowej miasta lub dopytanie się o szczegóły opiekunów samorządów uczniowskich redzkich szkół.