Wybór prezydium MRM VIII kadencji

18-11-2022 | Aktualności, Galeria, Młodzieżowa Rada Miasta

17 listopada na swoim drugim posiedzeniu Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie dokonała wyboru swojego prezydium. Po przeprowadzeniu procedury tajnego głosowania Przewodniczącym MRM VIII kadencji został Miłosz Modzelewski, a jego zastępcami Telimena Browarczyk oraz Jakub Reszczyński
Opiekun MRM Radosław Farion oraz zastępca Burmistrza Łukasz Kamiński przedstawili plan pracy na grudzień, w którym dominować będzie organizacja sztabu WOŚP wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 1 oraz Fabryką Kultury w Redzie.
Podziękowali również radnym: Telimenie Browarczyk, Radkowi Grabowskiemu, Filipowi Laszczykowi, Miłoszowi Modzelewskiemu oraz Kubie Reszczyńskiemu za zaangażowanie w akcji przeniesienia księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej na czas jej przebudowy.