Wręczono sportowe nagrody Burmistrza Miasta Redy

22-03-2022 | Aktualności, Galeria

Jak co roku, po zapoznaniu się z propozycjami komisji opiniującej, Burmistrz Miasta Redy przyznał nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w roku ubiegłym. W sumie nagrodzono i wyróżniono 39 zawodników, trenerów i działaczy sportowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 17 marca w auli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie. Nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Redy  za osiągnięte wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej mogą być przyznawane osobom fizycznym, które są mieszkańcami Gminy Miasto Reda lub działają w klubach sportowych i innych organizacjach pozarządowych z siedzibą na terenie Gminy Miasto Reda. Mogą mieć formę finansową lub rzeczową. Nagrody finansowe otrzymało siedemnastu zawodników oraz pięciu trenerów i działaczy sportowych. Wyróżnionych zostało odpowiednio piętnastu zawodników i dwóch trenerów. Nagrody i wyróżnienia wręczali Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński, Zastępca Burmistrza Miasta Redy Łukasz Kamiński oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Redzie Andrzej Byczkowski.