Tenis stołowy – mecz ligowy redzkiej drużyny pań

24-10-2022 | Aktualności, Galeria

22 października w sali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego panie z Hanimat ATS Reda rozegrały II ligowy mecz tenisa stołowego z Energą Manekin II Toruń. Drużyna toruńska to  młode, ale doświadczone tenisistki stołowe, zgłoszone także do rozgrywek I ligowych, natomiast nasze panie w tym sezonie debiutują na tym poziomie rozgrywek. Mecz rozgrywano na czterech stołach i redzianki tanio swojej skóry nie sprzedały, mimo że ostateczny wynik brzmiał 8:2 dla torunianek. W zespole Hanimat ATS Reda zagrały: Anna Starosta – 1 pkt.; Małgorzata Mika – 1pkt; Magdalena Pielecka i Martyna Błaszczuk. Energa Manekin II Toruń zagrała w składzie: Veronika Kyryliuk; Maja Kurzawska; Monika Sonnenberg po 2,5 pkt. i Agata Wycichowska 0,5 pkt. W godzinach popołudniowych w meczu I ligi zagrali panowie z Kamix ATS Małe Trójmiasto z pretendentem do awansu do superligi LKS Poltarex Pogoń Lębork, niestety przegrali 10:0.