Redzki „Just Us” Najlepszy w I Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Wejherowo

20-10-2022 | Aktualności, Galeria

Na zaproszenie Towarzystwa Sportu Gminy Wejherowo „Sukces”, w dniu 15 października 2022r w I Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet udział wzięły zawodniczki z Redy pod nazwą „Just Us”. Te jednodniowe zawody odbyły się w hali widowiskowo-sportowej w SP nr 2 w Bolszewie i były realizacją zadania publicznego pt.:” Zaserwuj sobie zdrowie”. Uczestniczki turnieju walczyły o Puchar Wójta Gminy Wejherowo, Przemysława Kiedrowskiego, który osobiście po zakończeniu zawodów wręczał puchary i  gratulował zespołom zajętych miejsc. W zawodach udział wzięło 5 zespołów, z Gdańska, Gminy Wejherowo, Wejherowa, Redy i Sierakowic. Zwycięski zespół z  Redy wygrał wszystkie swoje pojedynki 2:0 i zgromadził 12:0 punktów.

• Skład zespołu z Redy: Paulina Kuchnowska, Karolina Wojda, Agnieszka Gomułka, Magdalena Marshall, Karolina Naruszewicz, Oliwia Lilla, Aleksandra Cichoń, Justyna Skrzypczak
  •  Klasyfikacja końcowa zawodów:

1 miejsce: JUST US Reda
2 miejsce: KS BAT Sierakowice
3 miejsce: SUKCES Gmina Wejherowo
4 miejsce: FLOTA ACTIVE TEAM Gdańsk
5 miejsce: LADIES Gmina Wejherowo

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom z Redy i dziękujemy za wspaniałą promocję naszego miasta !