Przyłącz się do akcji „Sprzątanie Ziemi”

17-03-2022 | Aktualne informacje o odpadach, Komunikaty i inne informacje

P1070778Tradycyjnie do akcji „Sprzątanie Ziemi” zapraszamy placówki oświatowe, osoby prywatne, firmy i stowarzyszenia, które chcą zadbać o swoje najbliższe otoczenie. Z pewnością w pobliżu miejsca zamieszkania, szkoły i pracy znajdują się tereny, które wymagają wiosennego uporządkowania.

Zebrane podczas akcji odpady zostaną odebrane z miejsc uzgodnionych wcześniej z Urzędem Miasta, w dwóch terminach: 9 i 23 kwietnia 2022 r. Pisemne zgłoszenia udziału w akcji „Sprzątanie Ziemi” należy przesyłać drogą elektroniczną do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi, na adresy: odpady@reda.pl lub odpady3@reda.pl . Odpady komunalne zebrane podczas akcji sprzątania miasta będą nieodpłatnie odbierane wyłącznie od uczestników, którzy zadeklarują swój udział, składając pisemne zgłoszenie do Urzędu Miasta najpóźniej 10 dni przed planowaną akcją. Zachęcamy również do wzięcia udziału w corocznej akcji „Sprzątanie brzegów rzeki Redy”, która odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2022 r.