Kolejne małżeństwa świętowały Złote Gody

20-10-2022 | Galeria, Relacje

19 października w sali obrad Urzędu Miasta w Redzie jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowało 31 par. W tym roku tę piękną rocznicę ślubu obchodziło 50 par z miasta Redy, nie wszyscy jednak mogli przybyć tego dnia do Urzędu. Jubilaci otrzymali listy gratulacyjne oraz okolicznościowe upominki. Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński, pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. W uroczystości udział wzięli zastępca burmistrza Łukasz Kamiński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Teresa Dzienisz-Dombrowska. Nie zabrakło oprawy artystycznej oraz poczęstunku.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje w dniu tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia, szczęścia i kolejnych wspólnie przeżytych lat !