POSPRZĄTALIŚMY LECZ AKCJA TRWA DO KOŃCA KWIETNIA!

20-04-2022 | Aktualne informacje o odpadach, Galeria

23 kwietnia (sobota) mieszkańcy Redy wyruszyli sprzątać rzekę. Jak było? Zobaczcie w galerii! Akcję wspiera Urząd Miasta w Redzie wraz z Kajakowymi Meandrami oraz Polskim Związkiem Wędkarskim.

Od tego roku wprowadzamy, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, nową formułę społecznej akcji zbierania odpadów.

Społeczna akcja sprzątania miasta trwa do końca kwietnia.Chętni mogą zgłaszać się do 29 kwietnia 2022 r. pod nr tel. 506 763 194  lub emailem odpady@reda.pl , odpady2@reda.pl .

Urząd Miasta Redy zapewnia worki i odbiór zapełnionych worków z miejsc łatwo dostępnych dla służb odbierających odpady.

Po zakończonej akcji uczestnicy wykonują zdjęcia, które wraz z danymi uczestników należy przesłać na ww. email. Udział w akcji upoważnia do otrzymania zaświadczenia o wolontariacie.