Zaznacz stronę

XXV Finał FAMILY CUP

31-08-2021 | Aktualności, Galeria, Relacje

Po raz dwudziesty piąty na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie rozegrany został finał Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach FAMILY CUP. Na czterech redzkich kortach, po eliminacjach regionalnych, rozegrano finały w czterech konkurencjach –  deblach żeńskim i męskim, mikście i deblu z dzieckiem do lat 10.

Medaliści otrzymali okolicznościowe puchary i upominki. Wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowano nagrody rzeczowe o łącznej wartości 10 000 złotych. Główną nagrodą były rowery miejskie, a dodatkową atrakcją było losowanie samochodu JEEP ufundowanego przez  Noble Finance  S. A. – do użytku przez cały weekend.

W organizacji mistrzostw pomogły: Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Gmina Miasto Reda oraz Noble Finance S.A..

Medalowe miejsca zajęli:

Deble żeńskie 1 m. Dorota Śledź i Agata Jankowska; 2 m. Anna i Amelia Osowska; 3 m. Agata i Olga Juzefczuk;

Deble męskie 1 m. Adam i Marek Kloka; 2 m. Marcin i Aleksander Kenner; 3 m. Maciej i Jarosław Paczkowski;

MIKST 1 m. Aleksandra Makiewicz i Patryk Pydyszewski; 2 m. Dorota Śledź i Wojciech Kandel; 3 m. Katarzyna Ebel- Gumowska i Sławomir Gumowski;  Joanna i Sławomir Bielscy;

Debel z dzieckiem do lat 10,  1 m.  Laura i Alan Mejzel; 2 m. Marcin i Michalina Małysa; 3 m. Wojciech Kandel i Aleksander Liedtke; Sławomir i Marcin Gumowski.

relacja i zdjęcia: Michał Kaczmarek

Skip to content