XVII Redzkie Impresje – „Człowiek i świat fantazji”

25-10-2021 | Galeria, Kultura I Rozrywka, Relacje

22 października, w Fabryce Kultury, odbył się wernisaż XVII Redzkich Impresji – dorocznej wystawy podsumowującej działalność redzkiego Stowarzyszenia Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego „Kunszt”. Temat przewodni tegorocznej wystawy brzmiał: „Człowiek i Świat Fantazji”. Dwudziestu pięciu twórców zaprezentowało w dwóch salach prace malarskie, ceramikę,  mix media, biżuterię, koronkę frywolitkową, haft koralikowy, makramę, collage, kaligrafię oraz fotografię.

Obecni na wernisażu Członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego Ludwik Zegzuła, Zastępca Burmistrza Miasta Redy Łukasz Kamiński oraz radni Rady Miejskiej w Redzie Teresa Tkaczyk i Andrzej Byczkowski podziękowali artystom, wręczając symboliczne róże. Organizację wystawy wsparli Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Urząd Miasta w Redzie i Fabryka Kultury. Prace oglądać można do 21 listopada.

fot. Michał Kaczmarek i Anna Kososka