Zaznacz stronę

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14-10-2021 | Aktualności Oświatowe

W przeddzień przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta w Redzie, dyrektorzy miejskich placówek oświatowych oraz nauczyciele wyróżniający się w minionym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami dydaktyczno-wychowawczymi spotkali się z przedstawicielami redzkiego samorządu.

Nagrodę Burmistrza Miasta Redy za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2020/2021 otrzymało 16 pedagogów z redzkich placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Reda. Są to: Małgorzata Latańska i Daniela Rompczyk z Przedszkola nr 1, Alicja Kankowska i Regina Klein z Przedszkola nr 2, Alicja Nawrocka, Agnieszka Brzezińska i Mirosława Niewiadomska ze Szkoły Podstawowej nr 3, Monika Stanek i Katarzyna Orzechowska ze Szkoły Podstawowej nr 5, Beata Długosz ze Szkoły Podstawowej nr 6, Hanna Marzejon, Katarzyna Hincke i Agnieszka Potrykus z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 oraz Julia Dziubich, Anna Stępniarek i Grażyna Krzebietke z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  nr 2.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życzymy wielu dobrych pomysłów na dalszej drodze zawodowej i niewyczerpanych zasobów entuzjazmu i dobrej energii.

Dsc03125

13.10.2021 r. Dzień Edukacji Narodowej. Zdjęcie grupowe nagrodzonych pedagogów. Fot. Urząd Miasta w Redzie.

 

 

 

Skip to content