Zaznacz stronę

Co Ty wiesz o Redzie? No właśnie. ZAGRAJMY W GRĘ.

17-08-2021 | Aktualności

Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie wspólnie ze Stowarzyszeniem R3da 3.0 zapraszają mieszkańców i wszystkich chętnych do udziału w drugiej grze miejskiej, która odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia, o godzinie 9:00.

Koniec wakacji to dobry moment, aby zagrać w miejską grę – mówi Kajetan Kołodziejski, organizator gry i prezes Stowarzyszenia R3da 3.0 – Uczestnicy poznają miejsca o nieznanej szerzej historii, ulice, parki, budynki, w których przeszłość przeplata się z teraźniejszością. To dobra okazja, aby stać się ekspertem w dziedzinie redzkich ciekawostek.

Aby zgłosić się do gry, należy wypełnić formularz na stronie: https://tiny.pl/9mb46 Koniec rejestracji zespołów 20 sierpnia do godz. 12:00. Zgłaszać się powinny minimum 2-osobowe grupy, lecz pojedyncze zgłoszenia też są przyjmowane. W takich sytuacjach zespół zostanie utworzony przez organizatorów na starcie gry. Zwycięzcy mogą liczyć na ciekawe nagrody, które przygotowali partnerzy akcji: Urząd Miasta w Redzie, Aquapark Reda, Fabryka Kultury, Stajnia Pegaz, Muzyczny Starter, Gbùrka, Kuchnia u Kaszuba.

Skip to content