Zaznacz stronę

Wybory przedstawicieli szkół średnich do Młodzieżowej Rady Miejskiej

12-10-2020 | Aktualności, Młodzieżowa Rada Miasta

 

Informujemy, że w przewidzianym terminie zgłaszania kandydatur do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Redzie, spośród uczniów – mieszkańców Redy uczących się poza miastem  – wpłynęło 5 kandydatur. Zgodnie z zapowiedzianą procedurą, w dniach 13 – 15 października odbędzie się głosowanie w celu wyłonienia 4 osób, przyszłych radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej. Głosowanie zostanie przeprowadzone w formie elektronicznej – formularz głosowania pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf47CwBJL4yu9xFyp5oXJsycisgWQBqastpaiLoUHbMey406g/viewform

Do głosowania jest uprawniony każdy uczeń, mieszkaniec Redy uczący się poza miastem, który skończył 13 lat i nie skończył 19 lat.  Zagłosować można tylko jeden raz i tylko na jedną osobę. Głosując, należy w celu weryfikacji podać w metryczce imię, nazwisko, adres zamieszkania, nazwę szkoły oraz datę urodzenia. Administratorem wszystkich danych będzie Urząd Miasta w Redzie.

Głosowanie rozpoczyna się 13 października o 9.00 a zakończy 15 października o godzinie 24.00. Głosy, które wpłyną po tym terminie nie będą uwzględnione.

Lista kandydatów:

Marta Kowaliszyn – uczennica II LO w Gdyni

Mikołaj Kruger – uczeń XIV LO w Gdyni

Miłosz Modzelewski – uczeń II LO w Rumii

Łucja Nawrot – uczennica I LO w Wejherowie

Tomasz Rutkowski – uczeń X LO w Gdyni

Wyjaśnień, tylko drogą elektroniczną, udziela zastępca burmistrza Redy p. Łukasz Kamiński – adres mail: zastepcaburmistrza2@reda.pl

Skip to content