Zaznacz stronę

Weź udział w badaniu Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej

12-11-2020 | Aktualności

Badania preferencji komunikacyjnych mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii covid-19.

Badania obejmują mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG i dotyczą zmiany sposobu realizacji podróży wykonywanych m.in. samochodami osobowymi oraz za pomocą środków transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni, MZK Wejherowo, SKM w Trójmieście i POLREGIO. Wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania oferty transportu publicznego i w celach naukowych.

Badania przeprowadzane są dwutorowo: z wykorzystaniem ankiety telefonicznej metodą CATI oraz przez samodzielne wypełnianie ankiety internetowej. W obu przypadkach badania są całkowicie anonimowe. Jeżeli, z którymś z mieszkańców skontaktuje się ankieter liczymy na Państwa zaangażowanie i z góry serdecznie dziękujemy za zgodę na przeprowadzenie wywiadu.

Realizatorem badań na zlecenie MZKZG jest agencja badawczo-konsultingowa Danae sp. z o.o. z Gdańska.

W badaniu można także wziąć udział samodzielnie wypełniając ankietę internetową. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link i poświęcić chwilę czasu – nie więcej niż 4 minuty. Jest ona całkowicie anonimowa.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE

Badanie potrwa do 14 grudnia 2020 r.

Jeżeli chcą Państwo zgłosić uwagi dotyczące sposobu pracy ankietera lub w jakiejkolwiek innej sprawie dotyczącej badań, prosimy o kontakt telefoniczny z Metropolitalnym Związkiem Komunikacyjnym Zatoki Gdańskiej pod nr 58 342 25 00 lub e-mail: sekretariat@mzkzg.org.

Skip to content