Zaznacz stronę

Reda laureatem tytułu „Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji”

29-01-2020 | Aktualności, Wyróżnione

Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji – takim tytułem szczyci się Reda, po zdobyciu nagrody w Ogólnopolskim Plebiscycie Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP.

24 stycznia, w Warszawie, podczas Wielkiej Gali Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP, Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński odebrał z rąk Janusza Piechocińskiego, Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja, statuetkę Diament 30-lecia Polskiej Transformacji wraz z tytułem Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji. Tytuł ten jest przyznawany gminom i miastom, które inwestują w rozwój swojego regionu, podnoszą standard życia mieszkańców, wierzą w siłę swojej marki oraz w sposób wybitny wyróżniają się na tle innych samorządów.

Tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji jest przyznawany po analizie takich obszarów, jak ekonomia, inwestycje i osiągnięcia ostatnich lat, rzetelność, etyka i relacje z przedsiębiorcami, zaangażowanie społeczne, kultura i edukacja.

Organizatorem projektu Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu są Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług.

Skip to content